Dowozy uczniów 2018/19
TRASA |
GODZINA |
KLISZÓW |
7:05 |
RADOMIŁÓW |
7:10 |
WĄDROŻE |
7:15 |
STARA RUDNA |
7:20 |
SZKOŁA RUDNA |
7:30 |
|
|
RUDNA ul. Leśna |
7:35 |
SZKOŁA RUDNA |
7:40 |
|
|
KOŹLICE |
7:10 |
JUSZOWICE |
7:15 |
RYNARCICE |
7:20 |
SZKOŁA RUDNA |
7:30 |
|
|
TOSZOWICE |
7:20 |
MLECZNO |
7:30 |
SZKOŁA RUDNA |
7:40 |
|
|
STUDZIONKI |
7:15 |
GAWRONY |
7:20 |
GAWRONKI |
7:25 |
GWIZDANÓW PKP |
7:30 |
BYTKÓW |
7:35 |
SZKOŁA RUDNA |
7:40 |
|
|
WYSOKIE |
7:30 |
GWIZDANÓW |
7:35 |
SZKOŁA RUDNA |
7:40 |
|
|
BRODÓW |
7:35 |
SZKOŁA RUDNA |
7:40 |