adidas eqt support 9317 turbo red available now adidas adds a new boost sole to the eqt support 9317 adidas eqt support 9317 turbo red releases tomorrow adidas eqt support 9317 blackpink adidas eqt support 9317 adidas eqt support 9317 whiteturbo red adidas eqt support 93 17 adidas eqt support 9317 core black adidas eqt support black pack releasing soon adidas eqt support 9317 turbo red adidas eqt support 9317 1 adidas eqt support 9317 adidas eqt boost 9317 white mountaineering adidas nmd r2 adidas eqt support 9317 turbo red release reminder adidas eqt support 9317 adidas eqt support 9317 turbo red adidas originals eqt support 9317 first look adidas eqt support 9317 core black release info adidas eqt support 9317 gets release date

Statystyka

Odsłon artykułów:
1311528
adidas yeezy 650 boost adidas yeezy boost 650 adidas yeezy 650 boost colorways adidas yeezy 650 350 2 0 boost yeezy boost 650 adidas yeezy boost 650 supreme x nike air uptempo release info adidas yeezy boost 650 v1 sample detailed look adidas yeezy boost 650 v1 sample adidas yeezy boost 650 v1 sample adidas yeezy boost 650 v1 adidas yeezy 650 boost adidas yeezy boost 650 adidas yeezy 650 boost colorways adidas yeezy 650 350 2 0 boost yeezy boost 650 adidas yeezy boost 650 supreme x nike air uptempo release info adidas yeezy boost 650 v1 sample detailed look adidas yeezy boost 650 v1 sample

Magiczny Ogród Arboretum w Wojsławicach i Rafting w towarzystwie nauczyciela …

 

IMG 20190612 145725

Magiczny Ogród Arboretum w Wojsławicach i Rafting w towarzystwie nauczyciela, czyli wspólny spływ Przełomem Bardzkim na Nysie Kłodzkiej to atrakcje jakie czekały na uczestników kolejnej wycieczki po naszym województwie, którą dofinansował naszym uczniom Urząd Gminy w Rudnej. W środę 12 czerwca 61 osobowa grupa uczniów, nauczycieli oraz przedstawicieli Rady Rodziców udała się na całodniowa wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej.. Pierwszym naszym przystankiem było Arboretum w Wojsławicach, w którym na zwiedzających czekają wszystkie smaki i kolory ogrodu nie zależnie od pory roku.  Zwiedzaliśmy folwark  z odrestaurowaną kuźnią, i ogród botaniczny. Zaraz przy wejściu można  było podziwiać duży zbiór przedmiotów używanych przez nasze babcie, a może i prababcie.  Podczas pobytu w arboretum mogliśmy poznawać świat roślinny wszystkimi zmysłami.  Dotykiem, węchem i smakiem, wzrokiem i słuchem. Niewątpliwie nie lada atrakcją  w tym upalnym dniu było czereśniowe wzgórze które prócz schronienia w cieniu gałęzi poczęstowało nas mnóstwem odmian przepysznych owoców począwszy od żółtych, czerwonych po ciemno bordowe. Na Czereśniowym Wzgórzu możesz leżeć na trawie i jeść czereśnie prosto z drzew.

 

Kolejnym naszym punktem wycieczki był spływ pontonowy. Spływ na Nysie Kłodzkiej jest wyprawą pięcioma meandrami, wśród skał wysokich na kilkadziesiąt metrów, lasów schodzących do samej rzeki i między pięknymi łąkami.

O tym jaką radość daje możliwość wzięcia udziału w spływie pontonem mogli przekonać się również uczniowie naszej szkoły, którzy płynęli  na pontonach w asyście nauczycieli,  instruktorów czy przedstawicieli rodziców  pokonując 15 kilometrów. Spływ pontonowy jest idealnym sposobem na urozmaicenie pobytu w górach. Zapewnia przepiękne widoki i bliski kontakt z naturą, a spokojny nurt rzeki pozwoli się odprężyć i cieszyć malowniczym krajobrazem. Trasa spływu została obrana w taki sposób, by w pełni zapewnić bezpieczeństwo uczestników. Rzeka jest płytka, dodatkowo każdy zostaje przeszkolony z pływania pontonem oraz zostaje wyposażony w profesjonalny kapok. Około 3 godzinny spływ Nysą Kłodzką przysporzył uczestnikom wiele zabawy, pozwolił sprawdzić swoje siły w nietypowej sytuacji, nauczył współdziałania w grupie, umożliwił integrację z kolegami z klasy. Zadowoleni, niektórzy zmoczeni i zmęczeni wrócili do Barda, gdzie  czekała na nas chwila relaksu  i zabawy przy ognisku. Wycieczkę zorganizowała p. Alicja Straszewska. Wycieczka była bardzo udana a prośby uczniów o organizację kolejnych takich wypraw była mobilizują do planowania nowych wypraw integrujących społeczność szkolną w przyszłym roku szkolnym. 

  

 

 

 

 

Powiększanie tekstu
Fundacja KGHM
matzoo
zielona flaga.jpg

Online

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.
yeezy boost 350 v2 adidas yeezy boost 550 first look at the adidas yeezy boost 550 kanye west reveals new yeezy boost 350 v2 colorway adidas yeezy boost 350 v2 black white adidas yeezy sply boost 350 v2 Yeezy 350 Boost V2 Black Friday Yeezy Boost 350 V2 Beluga Yeezy Boost 350 V2 Black Green adidas yeezy boost 350 v2 black pink our first look at the adidas yeezy boost 350 v2 blink adidas yeezy boost 350 v2 blackpink adidas yeezy boost 350 v2 blackpink first look yeezy boost 350 v2 upcoming releases adidas yeezy boost 350 v2 adidas yeezy boost 350 v2 black peach adidas yeezy boost 350 v2 beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga adidas Yeezy Boost 350 V2 Glow in the Dark sneak peek adidas yeezy boost 350 v2 blackpink

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates php hosting Valid XHTML and CSS.


adidas nmd human race orange tangerine pharrell adidas hu nmd human species black black adidas nmd human race pharrell x adidas nmd human species black coming soon pharrell x adidas nmd human race light blue pharrell shows yeezy season 4 light blue adidas nmd human race adidas nmd human race light blue adidas nmd human race light blue pharrell x adidas nmd human race fall 2016 colorways more images pharrell x adidas nmd hu collection drops tomorrow pharrell and adidas explore humanity and celebrate cultural diversity with inaugural hu collection pharrell x adidas nmd hu collection pharrell adidas nmd hu collection pharrell x adidas nmd hu collection drops thursday pharrell x adidas nmd hu collection pharrell adidas nmd hu collection adidas nmd pharrell adidas nmd human race release date pharrell adidas nmd human race early links pharrell adidas nmd yellow black