adidas eqt support 9317 turbo red available now adidas adds a new boost sole to the eqt support 9317 adidas eqt support 9317 turbo red releases tomorrow adidas eqt support 9317 blackpink adidas eqt support 9317 adidas eqt support 9317 whiteturbo red adidas eqt support 93 17 adidas eqt support 9317 core black adidas eqt support black pack releasing soon adidas eqt support 9317 turbo red adidas eqt support 9317 1 adidas eqt support 9317 adidas eqt boost 9317 white mountaineering adidas nmd r2 adidas eqt support 9317 turbo red release reminder adidas eqt support 9317 adidas eqt support 9317 turbo red adidas originals eqt support 9317 first look adidas eqt support 9317 core black release info adidas eqt support 9317 gets release date

Statystyka

Odsłon artykułów:
1731869
adidas yeezy 650 boost adidas yeezy boost 650 adidas yeezy 650 boost colorways adidas yeezy 650 350 2 0 boost yeezy boost 650 adidas yeezy boost 650 supreme x nike air uptempo release info adidas yeezy boost 650 v1 sample detailed look adidas yeezy boost 650 v1 sample adidas yeezy boost 650 v1 sample adidas yeezy boost 650 v1 adidas yeezy 650 boost adidas yeezy boost 650 adidas yeezy 650 boost colorways adidas yeezy 650 350 2 0 boost yeezy boost 650 adidas yeezy boost 650 supreme x nike air uptempo release info adidas yeezy boost 650 v1 sample detailed look adidas yeezy boost 650 v1 sample

Notice: Undefined variable: showNone in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/index.php on line 80

SZKOLNY WOLONTARIAT W PANDEMII

131590246 209560040650615 5249153529437123621 n 

 Pandemia koronawirusa to czas zupełnie niecodzienny dla nas wszystkich. Obecnie covid19 i walka z nim wpływają na wiele dziedzin naszego życia- uderza również w szkołę -zmienia się forma nauczania - kontaktujemy się ze sobą zdalnie. Jak, więc w nowych warunkach organizować pracę wolontariuszy? Takie pytanie zadawaliśmy sobie w naszej szkole od początku pandemii. Akcje społeczne, zbiórki, wydarzenia w szkole i poza nią były codziennością wielu uczniów i uczennic naszej szkoły, którzy każdego roku angażowali się w działalność szkolnego wolontariatu. I choć od września próbowaliśmy działać, to pandemia    i reżim sanitarny pozbawiły naszych uczniów wielu możliwości działania.

Jednak my nadal chcemy być aktywni i działać mimo ograniczeń!

Czy to wykonalne?

Zdecydowanie TAK!

 W Szkole Podstawowej im Jana Pawła II w Rudnej w pomaganie, w tych trudnych czasach zaangażowało się wielu nauczycieli, bibliotekarzy, pracowników naszej szkoły i rodzin naszych uczniów.

W grudniu nauczyciele - wolontariusze z puszkami i kalendarzami ,,Polonadziejowymi’’ zawitali pod drzwiami wielu domów w naszej gminie – dotarliśmy z kalendarzem do każdego kto zamówił go w odpowiedzi na nasz apel na szkolnym fanpage’u na Facebooku. Serdecznie dziękujemy za Wasze dobre serca. Zebrana w puszkach kwota wesprze działania Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Również w grudniu w  odpowiedzi na ogłoszoną przez Stowarzyszenie „PALIUM” akcję zbierania środków higienicznych dla Hospicjum w Lubinie nauczycielki, wychowawcy świetlicy i szkolne opiekunki zorganizowały dwudniowe warsztaty z rękodzieła. Wszystko odbywało się z zachowaniem zalecanego dystansu i przestrzeganiem obowiązujących norm sanitarnych. Podczas dwóch dni artystycznych działań powstawało wiele przepięknych stroików świątecznych. Część z nich została zabrana do domów przez pracowników naszej szkoły, a dochód ze złożonych przy okazji dobrowolnych datków przeznaczyliśmy na zakup specjalistycznych środków higienicznych. Dodatkowym wsparciem podczas tej akcji obdarzyli nas rodzice ofiarując swoją pomoc przy organizacji warsztatów oraz przy finalizacji zakupów w aptece – przekazanie przez matkę naszej uczennicy - właścicielkę apteki gratisów o wartości ponad 500 zł – DZIĘKUJMY! Zgromadzone środki higieniczne i pozostałe stroiki zostały przekazane do Hospicjum w Lubinie.

 Drodzy Uczniowie, choć wciąż mierzymy się i będziemy mierzyć ze strachem i niepewnością o zdrowie nasze i naszych bliskich, o przyszłość. Musieliśmy zmienić codzienne funkcjonowanie, przeorganizować pracę i naukę, trwamy w niełatwym czasie pandemii, ale mimo to, nie poddajemy się, działamy póki, co w Waszym i naszym imieniu z wsparciem Was, Waszych rodzin i wszystkich ludzi dobrej woli.  Nie wiemy, kiedy wrócimy do „codzienności’’, ale pamiętajmy, że raz udzielona pomoc pociąga za sobą kolejne działania.

Powiększanie tekstu
Fundacja KGHM
matzoo
zielona flaga.jpg

Online

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.
yeezy boost 350 v2 adidas yeezy boost 550 first look at the adidas yeezy boost 550 kanye west reveals new yeezy boost 350 v2 colorway adidas yeezy boost 350 v2 black white adidas yeezy sply boost 350 v2 Yeezy 350 Boost V2 Black Friday Yeezy Boost 350 V2 Beluga Yeezy Boost 350 V2 Black Green adidas yeezy boost 350 v2 black pink our first look at the adidas yeezy boost 350 v2 blink adidas yeezy boost 350 v2 blackpink adidas yeezy boost 350 v2 blackpink first look yeezy boost 350 v2 upcoming releases adidas yeezy boost 350 v2 adidas yeezy boost 350 v2 black peach adidas yeezy boost 350 v2 beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga adidas Yeezy Boost 350 V2 Glow in the Dark sneak peek adidas yeezy boost 350 v2 blackpink


Notice: Undefined variable: list in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/html/pagination.php on line 150

Notice: Undefined variable: html in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/html/pagination.php on line 150

Notice: Undefined variable: list in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/html/pagination.php on line 151
Powered by Joomla!®.
Notice: Undefined variable: list in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/html/pagination.php on line 150

Notice: Undefined variable: html in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/html/pagination.php on line 150

Notice: Undefined variable: list in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/html/pagination.php on line 151

Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.


adidas nmd human race orange tangerine pharrell adidas hu nmd human species black black adidas nmd human race pharrell x adidas nmd human species black coming soon pharrell x adidas nmd human race light blue pharrell shows yeezy season 4 light blue adidas nmd human race adidas nmd human race light blue adidas nmd human race light blue pharrell x adidas nmd human race fall 2016 colorways more images pharrell x adidas nmd hu collection drops tomorrow pharrell and adidas explore humanity and celebrate cultural diversity with inaugural hu collection pharrell x adidas nmd hu collection pharrell adidas nmd hu collection pharrell x adidas nmd hu collection drops thursday pharrell x adidas nmd hu collection pharrell adidas nmd hu collection adidas nmd pharrell adidas nmd human race release date pharrell adidas nmd human race early links pharrell adidas nmd yellow black