adidas eqt support 9317 turbo red available now adidas adds a new boost sole to the eqt support 9317 adidas eqt support 9317 turbo red releases tomorrow adidas eqt support 9317 blackpink adidas eqt support 9317 adidas eqt support 9317 whiteturbo red adidas eqt support 93 17 adidas eqt support 9317 core black adidas eqt support black pack releasing soon adidas eqt support 9317 turbo red adidas eqt support 9317 1 adidas eqt support 9317 adidas eqt boost 9317 white mountaineering adidas nmd r2 adidas eqt support 9317 turbo red release reminder adidas eqt support 9317 adidas eqt support 9317 turbo red adidas originals eqt support 9317 first look adidas eqt support 9317 core black release info adidas eqt support 9317 gets release date

Statystyka

Odsłon artykułów:
1107552
adidas yeezy 650 boost adidas yeezy boost 650 adidas yeezy 650 boost colorways adidas yeezy 650 350 2 0 boost yeezy boost 650 adidas yeezy boost 650 supreme x nike air uptempo release info adidas yeezy boost 650 v1 sample detailed look adidas yeezy boost 650 v1 sample adidas yeezy boost 650 v1 sample adidas yeezy boost 650 v1 adidas yeezy 650 boost adidas yeezy boost 650 adidas yeezy 650 boost colorways adidas yeezy 650 350 2 0 boost yeezy boost 650 adidas yeezy boost 650 supreme x nike air uptempo release info adidas yeezy boost 650 v1 sample detailed look adidas yeezy boost 650 v1 sample

Zajęcia dodatkowe dla uczniów

Zajęcia pozalekcyjne

Dzień tygodnia

Kto prowadzi

Godzina/klasa

 

 

PONIEDZIAŁEK

Sebastian Kuchar

7:30-8:00 sala 18

-zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z j. niemieckiego

Anna Szubert

7:30-8:00 sala 12 G

-doskonalenie działań na liczbach dla chętnych

Małgorzata Marciniak

7:30-8:00 świetlica SP

-zajęcia artystyczne

Iwona Plust

12:40-13:25 sala 26

-zajęcia korekcyjno-kompensacyjne I-III

Marzena Kurant

12:40-13:25 gabinet pedagoga

-zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Iwona Bętkowska

12:40-13:25 sala 13

-terapia pedagogiczna kl. V

13:30-14:15 sala 13

-zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

Ewa Grabowska

13:30 – 14:15 sala 29

- zajęcia wokalno-taneczne „SIÓDEMKI”

Urszula Książek

13:30-14:15 sala 9 G

- zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze dla klas IV-VI

14:20-15:05 sala 9 G

- zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze dla klas VII-III G

Alicja Straszewska

14:20-15:05 sala 19

-kółko przyrodnicze/ zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze/ poprawy

Adrian Szajnicki

14:15-16:00 basen

-basen

Karolina Kornobis-Madera

14:20-15:05 sala 8 G

-zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze j. polski, WOS, historia

Agnieszka Szade

14:30-15:00 świetlica

-zajęcia artystyczne

Marzena Kurant

14:20-15:05 gabinet pedagoga

-zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

 

 

 

WTOREK

Andrzej Pakuła

6:00-7:30 basen

-pływanie klasy VII, VIII, III GIM

Ryszard Wojton

7:00-8:00 sala 3 G

-kółko fizyczne, zajęcia wyrównawcze

Paulina Rubnikiewicz

7:15-8:00 sala gimnastyczna

-piłka ręczna

Anna Szubert

7:30-8:00 sala 12 G

-doskonalenie działań na liczbach dla chętnych

Sebastian Kuchar

7:30-8:00 sala 18

-zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z j. niemieckiego

Krystyna Chomiak

7:30-8:00 sala 7 G

-zajęcia wyrównawcze, konsultacje z matematyki

Zenona Polanowska

10:00-10:30 świetlica SP

-zajęcia plastyczno-techniczne

Ewa Dutka

11:40-12:25 sala 3

-zajęcia artystyczne

Marzena Kurant

11:40-12:25 gabinet pedagoga

-indywidualna terapia-pedagogiczna

Dorota Latawiec

12:25 – 13:25 sala 1

- zajęcia artystyczne, wyrównawcze edukacja wczesnoszkolna

Natalia Kiec

13:30-14:15 sala 14

-kółko języka angielskiego dla klas IV- VI

Katarzyna Jarosz

13:30-14:15 sala 14 G

-zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. angielskiego dla klasy III B

Anna Szubert

13:30-14:15 sala 12 G

-zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki dla klas IV C, V B, V D, VI A

Katarzyna Rajko

13:30-14:15 sala 11

-zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Magdalena Kuźmicz

14:20-15:05 sala 5 G

-zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. niemieckiego

Małgorzata Dańczak

14:20-15:05 sala 15 G

-zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z historii

Krzysztof Kiedos

14:20-15:05 sala 23

-kółko informatyczne

Jolanta Książek

14:20-15:05 sala 27

-zajęcia przygotowujące do I komunii świętej

Zenona Polanowska

14:30-15:00 świetlica SP

-zajęcia plastyczno-techniczne

Rafał Urbaniak

14:20-15:05 sala gimnastyczna

-gry zespołowe

Anna Szubert

14:20-15:05 sala 12 G

-zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki (w miarę potrzeb)

Adrian Szajnicki

15:00-16:00 basen

-basen

 

 

 

 

 

 

ŚRODA

Anna Szubert

7:15-8:00 sala 12 G

-kółko matematyczne

Krystyna Grabowska

12:40-13:25 sala 22

-zajęcia dydaktyczno wyrównawcze

Karolina Kornobis-Madera

13:30-14:15 sala 8 G

-zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze j. polski, WOS, historia

Marzena Kurant

13:30-14:15 gabinet pedagoga

-zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Anna Szubert

13:30-14:15 sala 12 G

-zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki dla klas IV C, V B, V D, VI A

Piotr Cyniewski

14:20-15:05 sala 5 G

-kółko matematyczne

Iza Krzemińska

14:30-15:15 świetlica SP

-zajęcia artystyczne

Artur Sroczyk

13:30-14:15 sala gimnastyczna

SKS koszykówka kl IV-VIII

14:20-15:05 sala gimnastyczna

SKS piłka nożna kl IV-VIII

Daniel Sygnatowicz

14:20-15:05 sala gimnastyczna

-gry i zabawy z piłką

Wioletta Nosal

14:20-15:05 sala 1 G

-zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze biologia, chemia

Urszula Książek

15:05-15:50 sala 9 G

-kółko polonistyczno- recytatorskie

Adrian Szajnicki

15:00-17:00 basen

-basen

CZWARTEK

Ryszard Wojton

7:00-8:00 sala 3 G

-kółko fizyczne, zajęcia wyrównawcze

Krystyna Chomiak

7:30-8:00 sala 7 G

-kółko matematyczne

Jacek Chruściel

13:30-14:15 sala 6 G

-zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka niemieckiego klasy IV, V

Ewa Ostrowska

12:40-13:25 sala 21

-zajęcia matematyczne

Elżbieta Jachnik

12:40-13:25 sala 6

-zajęcia wyrównawcze/ matematyka i elementy programowania

Iwona Plust

12:40-13:25 sala 26

-zajęcia korekcyjno-kompensacyjne I-III

Marzena Kurant

12:40-13:25 gabinet pedagoga

-indywidualna terapia pedagogiczna

Katarzyna Rajko

13:30-14:15 sala 11

-zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Małgorzata Dańczak

14:20-15:05 sala 15 G

-zajęcia przygotowujące do egzaminu z historii i wos-u dla kl. III GIM

Agnieszka Szade

14:30-15:00 świetlica

-zajęcia artystyczne

Anna Szubert

14:20-15:05 sala 12 G

-zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Piotr Cyniewski

14:20-15:05 sala 5 G

-kółko matematyczne

 

 

 

 

 

PIĄTEK

Renata Jastrzębska

11:40-12:25 sala 16

-zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Magdalena Stefanowska

13:30-14:15 sala 12

-zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. VA, VB

Iwona Bętkowska

12:40-13:25 sala 13

-terapia pedagogiczna kl. IV

Urszula Adamska

13:30-14:15 sala 28

-konsultacje z j. angielskiego

 

 

Nie określone

 

Jolanta Książek

- w szkole wg. potrzeb

- zajęcia przygotowujące do I Komunii na terenie parafii

Jolanta Książek

- w szkole wg. potrzeb lub w innych miejscach

- zajęcia związane z projektem „ Mogile pradziada ocal od zapomnienia”

Elżbieta Lisowska

 

Przygotowanie liturgii z udziałem dzieci i młodzieży w kościele w Rudnej

Elżbieta Lisowska

 

- spotkania z młodzieżą przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w parafii Rudna

 

Powiększanie tekstu
Fundacja KGHM
matzoo
zielona flaga.jpg



yeezy boost 350 v2 adidas yeezy boost 550 first look at the adidas yeezy boost 550 kanye west reveals new yeezy boost 350 v2 colorway adidas yeezy boost 350 v2 black white adidas yeezy sply boost 350 v2 Yeezy 350 Boost V2 Black Friday Yeezy Boost 350 V2 Beluga Yeezy Boost 350 V2 Black Green adidas yeezy boost 350 v2 black pink our first look at the adidas yeezy boost 350 v2 blink adidas yeezy boost 350 v2 blackpink adidas yeezy boost 350 v2 blackpink first look yeezy boost 350 v2 upcoming releases adidas yeezy boost 350 v2 adidas yeezy boost 350 v2 black peach adidas yeezy boost 350 v2 beluga adidas yeezy boost 350 v2 beluga adidas Yeezy Boost 350 V2 Glow in the Dark sneak peek adidas yeezy boost 350 v2 blackpink

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates php hosting Valid XHTML and CSS.


adidas nmd human race orange tangerine pharrell adidas hu nmd human species black black adidas nmd human race pharrell x adidas nmd human species black coming soon pharrell x adidas nmd human race light blue pharrell shows yeezy season 4 light blue adidas nmd human race adidas nmd human race light blue adidas nmd human race light blue pharrell x adidas nmd human race fall 2016 colorways more images pharrell x adidas nmd hu collection drops tomorrow pharrell and adidas explore humanity and celebrate cultural diversity with inaugural hu collection pharrell x adidas nmd hu collection pharrell adidas nmd hu collection pharrell x adidas nmd hu collection drops thursday pharrell x adidas nmd hu collection pharrell adidas nmd hu collection adidas nmd pharrell adidas nmd human race release date pharrell adidas nmd human race early links pharrell adidas nmd yellow black