Notice: Array to string conversion in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/index.php on line 3
Dzień Papieski

Statystyka

Odsłon artykułów:
2894383

Notice: Undefined variable: showNone in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/index.php on line 67

Dzień Papieski

Zdjęcie WhatsApp 2023 10 16 o 07.17.36 d1b62a0c

W niedzielę, 15 października 2023 r. delegacja uczniów i nauczycieli naszej szkoły uczestniczyła w diecezjalnych obchodach Dnia Papieskiego w Legnicy. W niedzielę poprzedzającą rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża, obchodziliśmy XXIII Dzień Papieski, który w tym roku przebiegał  pod hasłem „Św. Jan Paweł II. Cywilizacja życia”.

Mieliśmy okazję kolejny raz spotkać się z przedstawicielami szkół z naszej diecezji noszących imię Jana Pawła II. Uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy świętej  pod przewodnictwem biskupa legnickiego J. E. bpa Andrzeja Siemieniewskiego,  później wysłuchaliśmy koncertu przygotowanego przez jedną ze szkól noszących imię Św. Jana Pawła II i zakończyliśmy spotkanie małym poczęstunkiem przygotowanym dla uczestników w Centrum Spotkań Jana Pawła II w Legnicy.

Jak co roku, Dniu Papieskiemu towarzyszyła zbiórka pieniędzy na edukację i rozwój młodych zdolnych osób z małych miejscowości. Zebrane środki pomogą  im uczyć się, studiować i w pełni rozwijać swoje możliwości. Dołożyliśmy na ten cel również skromną cegiełkę od nas.

 

Dziękujemy organizatorom i uczestnikom za ten czas. W sposób szczególny pragniemy podziękować pocztowi sztandarowemu  za reprezentowanie naszej szkoły na tej uroczystości.

Powiększanie tekstu
Fundacja KGHM
Poznaj Polskę
Laboratoria przyszłości
matzoo
zielona flaga.jpg

Online

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Notice: Undefined variable: list in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/html/pagination.php on line 150

Notice: Undefined variable: html in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/html/pagination.php on line 150

Notice: Undefined variable: list in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/html/pagination.php on line 151
Powered by Joomla!®.
Notice: Undefined variable: list in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/html/pagination.php on line 150

Notice: Undefined variable: html in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/html/pagination.php on line 150

Notice: Undefined variable: list in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/html/pagination.php on line 151
Designed by: joomla 1.6 templates php hosting Valid XHTML and CSS.