Notice: Array to string conversion in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/index.php on line 3
Godziny dostępności

Statystyka

Odsłon artykułów:
2894426

Notice: Undefined variable: showNone in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/index.php on line 67

Godziny dostepności

WYKAZ GODZIN DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2023/24

L.P.

IMIĘ I NAZWISKO

NAUCZYCIELA

DZIEŃ

TYGODNIA

GODZINY DOSTĘPNOŚCI

1.     

Urszula Adamska

poniedziałek

12:25 - 13:25

2.     

Iwona Bętkowska

wtorek

piątek

7:30 - 8:00

7:30 - 8:00

3.     

Magdalena Bybel

piątek 

13.30-14.30 NołNejm 

4.     

Sylwia Bybel

poniedziałek

środa

7:30-8:00

12:25:12:55

5.     

Krystyna Chomiak

środa

środa

7.30-8.00

13.30-14.00

6.     

Jacek Chruściel

środa

poniedziałek

7:30- 8:00

15.05 - 15.35

7.     

Piotr Cyniewski

środa

7:30- 8:00

8.     

Małgorzata Dańczak

poniedziałek

wtorek

7:30-8:00

7:30-8:00

9.     

Maria Garbacz

poniedziałek

7:30-8:00

14:15-14:45

10.

Ewa Grabowska

czwartek 

11.25-12.25

11.

Zbigniew Grabowski

środa

13.25- 14.25

12.

Izabela Krzemińska

wtorek

12:30-13:30

13.

Natalia Kiec

poniedziałek

czwartek

13:30-14:00

07:30-8:00

14.

Krzysztof Kiedos

środa 

14:00-15:00

15.

Małgorzata Kiedos

poniedziałek

07:30-08:00
14:30-15:00

16.

Natalia Kiedos

środa

12.40-13.25

17.

Karolina Kornobis-Madera

poniedziałek

13.30 - 14.15

15.10- 15.25

18.

Jolanta Książek

poniedziałek

piątek

12.25- 12.55

12.25- 12.55

19.

Urszula Książek

czwartek

14 :15 -15:15

20.

Marzena Kurant

poniedziałek

15.00 - 16.00

21.

Wiktoria Lajter

środa

10:30- 11:30

22.

Dorota Latawiec

środa

12.30 - 13.30

23.

Anna Linka

Wtorek
Środa

12.30- 13.00
12.30- 13.00

24.

Elżbieta Lisowska

poniedziałek

czwartek

14.15 - 14.45

14.15 - 14.45

25.

Monika Malinowska

poniedziałek
piątek

12:40-13:10
07:30-08:00

26.

Małgorzata Marciniak

poniedziałek

13:25-14:25

27.

Wioletta Nosal

środa 

czwartek

13.30 - 14.30

28.

Marta Oleśniewicz

poniedziałek

wtorek

14.00 - 14.30

14.00 - 14.30

29.

Ewa Ostrowska

czwartek

13.25-14.25

30.

Andrzej Pakuła

czwartek

13:30-14:30

31.

Anna Podczaszy

wtorek 

14.35. - 15.35.

32.

Edyta Smolińska- Hrebenyk

poniedziałek

13:30-14:00

33.

Artur Sroczyk

poniedziałek

11.20 - 12.20

34.

Beata Stefańska

czwartek

13:25 - 14:20

35.

Alicja Straszewska

czwartek

15:20 – 16:20

36.

Renata Sułek

czwartek

14.30. -15.30.

37.

Daniel Sygnatowicz

czwartek

13:25 - 14:20

38.

Agnieszka Szade

czwartek

piątek

12.30 - 13.00 kl. IIc

12.30 - 13.00 kl. IIc

39.

Stanisława Taler

poniedziałek

czwartek

12.40- 13.10 kl. VIc

7.30- 8.00 kl. Va, Vb

40.

Rafał Urbaniak

poniedziałek

13.30- 14.30  8A

41.

Wioletta Wisłocka


wtorek

środa


9.00 - 9.30

9.00 - 9.30

42.

Kaja Zając

wtorek

15:00 - 16:00

43.

Małgorzata Zapiór

piątek

12.25-12.55

44.

Alina Zawadka

poniedziałek 

14.00-15.00



Powiększanie tekstu
Fundacja KGHM
Poznaj Polskę
Laboratoria przyszłości
matzoo
zielona flaga.jpg




Notice: Undefined variable: list in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/html/pagination.php on line 150

Notice: Undefined variable: html in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/html/pagination.php on line 150

Notice: Undefined variable: list in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/html/pagination.php on line 151
Powered by Joomla!®.
Notice: Undefined variable: list in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/html/pagination.php on line 150

Notice: Undefined variable: html in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/html/pagination.php on line 150

Notice: Undefined variable: list in /www/zsrudna.info/templates/themza_j17_06/html/pagination.php on line 151
Designed by: joomla 1.6 templates php hosting Valid XHTML and CSS.